English
Gelin ve Damat Adaylarımızdan Bazıları
Follow us on Twitter
Share |
English
   
Anasayfa HT Rehber HakkımızdaKöpek BakımıÇiftleştirme BilgileriKöpek Burçları
Üye Girişi  |  Kurumsal Üye Girişi için buraya tıklayın  
E-mail Şifre   
Şifremi Unuttum !
Köpeğimin ırkını listede bulamadım, ne yapmalıyım ?
Belli başlı tüm ırklar listede bulunmaktadır, ancak aynı ırkın farklı isimleri olabilidiğinden, ırklar bölümünden köpeğinizin ırkının diğer isimlerine bakınız. Bu isimlerden birini listede olduğunu göreceksiniz. Yinede listede ırkı bulamazsanız lütfen bize durumu bildiriniz.
Köpeğimin kızan dönemi tarihinden emin değilim, kızan dönemi tarih aralığına hangi tarihleri girmeliyim ?
Kızan dönemi tarihinin girilmesi önemlidir. Ancak ne zaman oldugundan emin değilseniz lutfen en yakın kızan dönemi tarihini en geniş tarih aralığı olarak giriniz. Kızan döenmi ek bilgi bölümüne bu tarihten emın olmadığınızı belirtebilrsiniz. Kızan dönemini tesbit ederek en kısa sürede bilgileri güncelleyiniz.
Köpeğimin resmini ekleyemiyorum, ne yapmalıyım ?
Lütfen yüklediğiniz resim formatının ve boyutlarının belirtilen format ve ölçülerde olmasına dikkat ediniz. Ayrıca resminiz yüklenirken yüklemenin tamamlandığından emin olmadan sayfayı kapatmayınız. Köpeğinizin resmini yinede ekliyemiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Köpeğimi ekledim, adaylarımı belirledim, şimdi ne yapmalıyım ?
Köpeğinizin bilgilerini ve resimlerini eklediniz, artık yapmanız gereken sitemiz yöneticilerinden gelecek "müjdeli haberi" beklemelisiniz. Köpeğinize en uygun aday bulunduğunda tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir. Kullandığınız e-posta adresinin sık sık kontrol etmeniz tavsiye edilir.
Damat/Gelin adayları ile nasıl irtibata geçebilirim ?
Üyelerimizin iletişim bilgileri güvenliği açısından sitemiz üzerinde de üyelerle iletişime izin verilmemektedir. Dolayısıyla diğer adaylara ancak bizim verceğimiz iletişim bilgileri ile ulaşabilirisiniz. Eşleşmeler site yönetimi tarafından seçtiğiniz adaylar öncelikli olmak üzere, gelin adaylarının kızan dönemi tarihlerine göre yapılmaktadır. Dişi adayaların kızan dönemi yaklaştığında seçtiğiniz adaylarında onay vermesi halinde e-posta ile iletişim bilgileri tarafınıza gönderilecektir.