English
Gelın ve Damat
Adaylarımızdan Bazıları

ne yapar ?


Köpeğinize eş arıyor, soyunu sürdürsün, babalığı-analığı tatsın, güzel yavruları olsun istiyorsunuz. İnternet artık bu konuda da büyük yardımcınız. Havlatavla.com, Türkiye'nin bütün illerinden pek çok cinsteki köpekleri ve köpek sahiplerini bir araya getirerek, birbirleriyle tanışmalarına ve köpeklerini çiftleşmelerine yadımcı oluyor. Üyelik ücretsiz, kullanımı çok rahat. Arama motoru ile şehir, semt, ırk ve cins gibi belirleyeceğiniz kriterlere göre arama yaparak eş seçme ve gelin veya damat aday listenizi oluşturma imkanınız var.

Ayrıca binlerce gelin ve damat adayının tavlama mesajlarını okumak ve birbirinden güzel fotoğraflarına gözatmak da gerçekten çok keyifli.

Siz de hemen üyeliğinizi yaparak, can dostunuzu ekleyerek köpeğinizin aradığı aşkı bulmasına yardımcı olun.

Havlatavla.com ailesine katılın...


kendime uygun dost arıyorum ...


Önce üyeliğinizi yapın, daha sonra üyelik bilgileriniz ile siteye giriş yaparak köpeğinizi ekleyin. Havhav'ım bölümünden köpeğinizin profilini oluşturduktan sonra hemen köpeğinize eş aramaya başlayabilirsiniz. Dişi adaylar için gelecek ilk kızan dönemi tarihinin doğru bildirilmesi çok önemlidir. Gelin ve damat adaylarınızı listenize eklemeyi unutmayın ...