English
Gelın ve Damat
Adaylarımızdan Bazıları

üyelik kosulları


Aşağıdaki sözleşme, "Havlatavla.com" ile " Havlatavla.com üyesi" arasındaki üyelik sözleşmesidir. Havlatavla.com'a üye olmak ve üyelik formundaki, "BU METNİ OKUDUĞUNUZU KABUL ETTİGİNİZİ" BELİRTEN KUTUCUĞU İŞARETLEMEK, aşağidaki maddelerin tamamini kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu sebeple, kutucuğu işaretlemeden önce lütfen aşağıdaki metni dikkatlice okuyunuz. Bu sözleşme üyelik devam ettigi sürece hüküm ifade eder.

 • Uzantısı Havlatavla.com olan mail adresleri üyeler tarafından yazışmalarda dikkate alınacaktır. Bu uzantı haricindeki üyelere gönderilen maillerden Havlatavla.com sorumlu tutulamaz. Üyelerin yazışma adresi olarak üyelik formunda verdikleri mail adresi kabul edilecektir.
 • Havlatavla.com üyelik formuna girilen bilgilerin tümünün üye tarafından doğru girildiği dikkate alınacak ve yanlış bilgilerden Havlatavla.com kesinlikle sorumlu tutulmayacaktır. Sahip ve Köpek bilgilerinin doğru girilmesi esastır.
 • Havlatavla.com köpeğine eş bulmak isteyen üyelerin bilgilerini Havlatavla.com'a üye olan diğer üyelere bildirebilir. Üyeler bu bilgilerin paylaşılmasını peşinen kabul eder ve bu bilgilerin paylaşılmasından dolayı şikayette bulunamaz.
 • Havlatavla.com'a üyelerin hepsine eş bularak çiftleştireceğini taahüt etmez. Sadece uygun eş bulunması halinde köpek sahibinin iletişim bilgilerini diğer uygun eş sahibine vererek iletişime geçmelerini sağlamakla sorumludur. İletişim bilgileri verilen üyelerin köpeklerinin herne olursa olsun çiftleştirilememesinden, çiftleşmeye uygun olmamasından vb. sorumlu değildir. Havlatavla.com üye bilgilerinin karşı tarafa ulaştırılmasından sonra ki aşamalardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 • Havlatavla.com vereceği hizmetlerden dolayı üyelerinden ücret talep etme hakkına sahiptir. Ücret politikası ve ödeme şekilleri tamamı ile Havlatavla.com insiyatifindedir.
 • Havlatavla.com'dan üyeye gönderilen ( Köpeğinize eş bulunmuştur ) mesajından sonraki 7 günü takiben üye tarafından ücret yatırılmaz ise hakkını kaybeder ve bu bilgiler başka üyeler ile paylaşılabilir.
 • Havlatavla.com üyesinin şifresi sadece kendisi tarafından bilinir ve şifrenin korunması kişiye aittir. Havlatavla.com şifre kullanımıyla ilgili oluşabilecek sorunlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 • Havlatavla.com üyeliği kisiye özeldir. Ödünç verilmesi veya devredilmesi sonucunda oluşabilecek sorunlardan Havlatavla.com sorumlu tutulamaz.
 • Havlatavla.com üye profil ve iletişim bilgilerini, köpekleri hakkındaki bilgilerini vb. materyalleri herkese açık alanlarda kullanma hakkını saklı tutar.
 • Havlatavla.com site üyesi suç teşkil edebilecek, yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek (ırkçılığı, bireylere veya gruplara karşı nefreti veya zarar verilmesini teşkil eden, yasadışı faaliyetler hakkında bilgilendirici, 3. kişilerin gizlilik haklarını veya fikri mülkiyet haklarını ihlal eden, her türlü hakaret, küfür, suç, pornografi, müstehcenlik teşkil eden içerikler vb.) bir durum yaratan hiçbir tür yasadışı bilgiyi yayınlayamaz.
 • Havlatavla.com, ( Sahte, yasak, yanlış ) bilgi bilgi girişi yapan üyelerin hesabını hiç bir açıklama yapılmaksızın süresiz olarak kapatma, içerikleri yayından kaldırma ve yayıncılarına karsi her türlü yasal tedbirleri alma haklarına sahiptir.
 • Havlatavla.com link verdiği veya banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir.
 • Havlatavla.com üyesi, sitenin erişilebilir herhangi bir alanında yayınladığı içeriğin tüm mülkiyet haklarını Havlatavla.com 'a devrettiğini kabul eder.
 • Havlatavla.com, üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir.
 • Havlatavla.com, siteyle ilgili olarak basın - yayın ve internet gibi tüm mecralarda yer alabilir. Havlatavla.com sitenin erişilebilir alanlarının bu mecralara yansımasından dolayı sorumlu değildir.
 • Havlatavla.com 'da bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı saklıdır. Sitenin tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımların kopyalanması veya kullanılmasi yasaktır. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda Havlatavla.com, hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 • Havlatavla.com sitede oluşabilecek teknik aksaklıklardan (kesinti, gecikme vb), sitenin geçici olarak servis dışı kalmasından ve iletişimde yaşanan kesinti, gecikme gibi sorunlardan dolayı sorumlu değildir.
 • Havlatavla.com üyeleri istedikleri zaman, "Ayarlar" sayfasında yer alan "Üyeliğimi Sil" ibaresine tıklayarak üyelikten çıkabilir. Silinme işleminde gerçekleşebilecek gecikmelerden dolayı Havlatavla.com sorumlu tutulamaz.
 • Havlatavla.com, kullanıcılar arasında etkileşimi mümkün kılan herhangi bir içerik unsurunu (fotograf ya da profil ) Üyelik Sözleşmesi'ni ihlal ettiği ya da saldırgan, yasadışı, üyelerin haklarını ve güvenliğini tehdit eden unsurlar içerdigi gerekçesiyle denetleyebilir veya iptal edebilir ve önceden uyarmaksızın sözkonusu içeriğini yayınlayan kullanıcının üyeliğini iptal edebilir.

Bu sayfada yer alan maddeler, güncelleme ve değişikliklerin bu sayfadan belirtilmesi şartıyla Havlatavla.com tarafindan degistirilebilir. Üye, bu sözleşmenin ihlali durumunda meydana gelebilecek olan kayıp, iddia ve suçlamalardan doğabilecek olan zararların karşılığında Havlatavla.com 'un, yetkililerinin, temsilcilerinin ve diğer çalışanlarının zararlarını karşılayacağını kabul eder.

Gizlilik koşulları:
Bu kurallar Havlatavla.com tarafınca toplanan üye bilgilerinin korunmasına dair yükümlülükleri içerir. Havlatavla.com, bu metinde değişiklik yapma hakkını, yapılan bu değişiklikleri yine bu metinde yayınlamak suretiyle saklı tutar.
Havlatavla.com, üyelerinin özel bilgilerinin gizliliğinden sorumludur. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan Havlatavla.com kesinlikle sorumlu değildir.
Havlatavla.com, kayıt işlemleri esnasında veya sonrasında kullanıcı tarafından doğrudan sunulan ad, soyadı, e-mail adresi, cinsiyet, yaş, meslek gibi kisisel bilgileri ve kullanıcı tarafından doğrudan sunulmayan IP adreslerini kaydeder.
Havlatavla.com 'a üyeler tarafından verilen bilgiler istatistiki ya da benzer amaçlarlarla kullanılabilir, fakat bu tür bilgiler üçüncü kişi ya da kişilere satılamaz, verilemez.
Havlatavla.com 'un erişilebilir alanlarında kişisel bilgileri yayınlamak üyelerin sorumluluğundadır.
Havlatavla.com, site kullanımının ve site içi faaliyetlerin devamlılığını takip etmek için "cookie"ler kullanır. Bu cookieler gerekli oldukça reklam verenler tarfından da görüntülenebilir.
Havlatavla.com, site içinde yer alan banner ve linkler aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerin gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
Havlatavla.com üye giriş şifrelerinin korunması için elinden geleni yapmakla birlikte bu şifrelerin korunması tamamen üyelerin sorumluluğundadır.
Üyeler profillerini istedikleri zaman güncelleme ve üyeliklerini iptal etmek için başvuruda bulunma hakkına sahiptir.
Havlatavla.com üyelik sözleşmesine aykırı davrananların üyeliklerini iptal etme hakkına sahiptir.
Üyelerin e-mail adresleri site kullanımını daha etkin hale getirmek ya da çeşitli bannerlar ve özel teklifler gibi reklam mesajlarını iletmek için yalnızca Havlatavla.com tarafindan olmak üzere kullanılabilir.